ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНУВАНЬ «STREET WORKOUT»
DOI:
https://doi.org/10.32626/2309-8082.2015-0.%25pКлючові слова:
«Street-workout», рівень фізичної підготовки, гетто воркаут.Анотація
Все більше людей обирає здоровий спосіб життя та спорт. Усвідомлення потреби тримати себе у формі стає першопричиною пошуку ефективного та корисного для здоров’я фізичного навантаження і саме тут виникає дилема: як серед величезної кількості спортивних шкіл знайти «свій» улюблений напрямок. Насправді спектр пошуку дуже широкий. Проте хочеться розповісти про так. Одним із перспективних та захоплюючих видів спорту є «Street workout» (стріт воркаут). «Street workout» – це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики в міській забудові тощо. Основним тренувальним обладнанням виступає турнік. «Street workout» – чудова альтернатива поганому дозвіллю, адже прихильники цього виду спорту ведуть здоровий спосіб життя та вміють цікаво та корисно провести вільний час без алкоголю або бездумних посиденьок з цигарками.
Посилання
На відкритті нового спортмайданчика воркаутери з Миколаєва показали хіп-хоп на перекладинах [Електронний ресурс] за даними сайту «20 хвилин». – Режим доступу: http://vn.20minut.ua.
Street Workout – уличный спорт [Электронный ресурс] за данными сайту «Workout». – Режим доступу до сайту: http://www.workout.kiev.ua/.
Стрит воркаут (street workout). Откуда он взялся? [Электронный ресурс] за данными сайту «Веди ЗОЖ». – Режим доступу до сайту: http://vedizozh.ru
Стрит Воркаут: как выполнять базовые упражнение и сложные трюки, видео уроки [Электронный ресурс] за данными сайту «FIT2.ME». – Режим доступу до сайту: http://fi t2.me/articles/sila-i-nabor-massy/street_workout/
Аванесова Г.А. Культурно-досуговая деятельность: теория и практика организации / Г.А. Аванесова. – М. : Аспект Пресс, 2006. – 130 с.
Михайлова Л.Н. Социологія досуга / Л.Н Михайлова. – М. : Наука,
– 360 с.